Obisk z Onstranstva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obisk z Onstranstva

Forum na temo Bartimejusove trilogije.
 
KazaloKazalo  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Victoria Lassiel

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Victoria Lassiel

Victoria Lassiel


Število prispevkov : 6
Denar: : 5000
Status/vrsta: : Preizkuševalka orožja
Registration date : 14/03/2009

Statistika
Sposobnost:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)
Sloves:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)

Victoria Lassiel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Victoria Lassiel   Victoria Lassiel Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 12:05 pm

Victoria Lassiel I_Belong_To_You_by_RedFraction-1

Osebni podatki:

÷Ime:
Victoria Kayla

÷Starost:
14 let

÷Rasa:
Človek - Upor

÷Vzdevek:
Sunny

÷Priimek:
Lassiel

Status:

÷Poklic:
Preizkuševalka orožja

÷Status:

Dobri ljudje:

÷Znanci:

÷Prijatelji:

Najboljši prijatelji:

÷Simpatije:

÷Ljubezni:

÷Učitelji:

÷Demoni:


Slabi ljudje:

÷Tekmeci:

÷Škodoželjneži in zavistneži:

÷Sovražniki:
Nazaj na vrh Go down
Victoria Lassiel

Victoria Lassiel


Število prispevkov : 6
Denar: : 5000
Status/vrsta: : Preizkuševalka orožja
Registration date : 14/03/2009

Statistika
Sposobnost:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)
Sloves:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)

Victoria Lassiel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Victoria Lassiel   Victoria Lassiel Icon_minitimePon Apr 06, 2009 12:22 pm


Victoria Lassiel Little_girl_by_LukeShannon

HIŠA GROZE

Zasoplo sem tekla po zanemarjenih ulicah Londona s solzami v očeh. Od onemoglosti sem se sesedla na umazana tla in izbruhnila v jok. Kako se mi je lahko to zgodilo, sem si mislila, nato pa sem glasno zatulila v noč. Počutila sem se tako prazno, kot da življenje nima razloga, kot da je to da živiš brez smisla Svet je le polen žalosti. Vsega sem se spominjala do najmanjše podrobnosti, kako le bi lahko to pozabila ... Hlipajoč od žalosti sem se spomnila groznega dogodka.

S širokimi očmi sem gledala svojega očeta, ki je hotel priklicati demona. Takrat še nisem vedela, kaj to pomeni, vendar vedela sem da ne bom tega nikoli več pozabila. Prikracala sem k mami in jo z svojimi majhnimi ročicami povlekla za krilo: »Mamica, kaj dela očka?« Mama mi ni odgovorila, le gledala me je z zaprepadenimi očmi, očmi polnimi strahu. »Kaj je mamica?« sem jo jaz spraševala in jo gledala z svojimi velikimi otroškimi očmi. Nato pa je nekaj glasno počilo in presenečeno sem pogledala v smer od koder je prihajal zvok, proti svojemu očetu. Moj oče je negibno ležal na tleh. Misleč da se le dela, sem stekla do njega in ga začela tresti. Kar naenkrat sem na licu začutila pekočo bolečino. Dotaknila sem se lica in na svojih prstih sem začutila nekaj vlažnega, ko sem pogledala, kaj bi to bilo, sem na svojih prstih videla kri. Prestrašeno sem skočila stran od očka, ko sem videla svoj odsev v ogledalu. Prvo, kar sem opazila na sebi, je bila brazgotina, ki se je vila od ustnic do mojih ličnic. Prestrašeno sem pogledala svojo mamo, vendar ona tega sploh ni opazila, gledala je v očka in le dahnila: »Mrtev je.«

Preden sem lahko karkoli naredila, sem že letela čez sobo. V hrbtu me je zelo zabolelo, ko sem priletela v steno. Polica nad mano se je sesula name, in knjige na njej so mi popadale na glavo. Vendar nisem premišljevala o bolečini, hitro sem se skrila v našo staro omaro pred neznano silo. Skozi špranjo sem gledala, kako so v našo hišo so vstopile tri visoke postave s kapucami poveznjenimi čez glavo. Ko so postave vstopile, je v hišo prišel srhljiv hlad, ki ni prinašal nič dobrega. Postave so se spogledale in ena od njih je zašepetala besede, meni neznane. Sobo je napolnil val energije, jaz, ki sem bila v omari, ga nisem tako čutila, a za mojo mamo so bile posledice smrtne. Ležala je na tleh in izgledala je točno tako, kot moj oče. Ko so tri postave odšle, sem stekla k svoji mami in začela kričati: »Mamica! Mamica!« To, da sta mi umrla oba starša me je presunilo, kot da bi me prebodlo tisoč nožev. »Mama,« sem dahnila »Očka.« Želela sem si, da bi bila to le nočna mora in da bi se ravnokar zbudila. Vendar sem vedela, da ni tako. To je resničnost, sem si mislila. Kruta resničnost. V joku sem stekla na ulico. Želela sem si iti čim dlje od te hiše, ki je zame zdaj postala hiša groze ...
Nazaj na vrh Go down
Rianna

Rianna


Število prispevkov : 84
Location : Onstranstvo, Mlakuža norosti
Status/vrsta: : Afrit
Registration date : 07/11/2008

Statistika
Sposobnost:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/0Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/0)
Sloves:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)

Victoria Lassiel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Victoria Lassiel   Victoria Lassiel Icon_minitimeTor Apr 07, 2009 11:20 am

Zelo lepo si napisala. Ful žalostno. Komaj čakam nadaljevanje.
Nazaj na vrh Go down
http://rpg-eragon.forumotion.com/
Victoria Lassiel

Victoria Lassiel


Število prispevkov : 6
Denar: : 5000
Status/vrsta: : Preizkuševalka orožja
Registration date : 14/03/2009

Statistika
Sposobnost:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)
Sloves:
Victoria Lassiel Left_bar_bleue0/100Victoria Lassiel Empty_bar_bleue  (0/100)

Victoria Lassiel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Victoria Lassiel   Victoria Lassiel Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 6:37 am

Hvala =)
Žalostne zgodbe je zmeri laži men pisat...
Upam, da bo nadaljevanje, če se mi bo dal napisat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Victoria Lassiel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Victoria Lassiel   Victoria Lassiel Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Victoria Lassiel
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Obisk z Onstranstva :: Začetek :: Življenjepisi-
Pojdi na: